САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ УЖГОРОДСКОЇ РДА
ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА НОВОЮ АДРЕСОЮ!!!
Головна | Реєстрація | Вхід
 
Вівторок, 23.10.2018, 23:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПОГОДА
Ужгород
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2014 » Вересень » 24 » Проблеми шкільної освіти аналізували депутати облради
15:23
Проблеми шкільної освіти аналізували депутати облради
   Проблемні питання шкільної освіти на онові результатів зовнішнього незалежного оцінювання розглядали на засіданні постійної комісії обласної ради з питань освіти. Участь в її роботі взяли окрім депутатів, представники департаменту освіта та науки, молоді та спорту ОДА, завідувач центру ЗНО у Закарпатській області Олена Лешко, проректор УжНУ Ігор Король, проректор МДУ Василь Пап.

    Володимир Мерцин, керівник  видавничого проекту «Закарпаття автентичне» та відомі науковці, митці, представники громадськості, звернулись у відкритому листі до обласної влади з пропозицією фахово проаналізувати результати ЗНО в Закарпатській області. У зверненні йдеться, що на Закарпатті ситуація із результатами ЗНО є однією з найгірших в країні. Так, за результатами із таких предметів як українська мова та література, історія України, російська мова закарпатські випускники показали найгірші результати. Загалом, кожен сьомий випускник не зміг дати ЗНО.

    Представники департаменту освіти, науки, молоді та спорту ОДА повідомили, що відповідальність за такий стан справ на керівниках навчальних закладах. Так, на Ужгородщині 85% учнів шкіл при комплексній перевірці не підтвердили виставлених оцінок. Більше того, розходження інколи становила 8-10 балів. Нерідкими були випадки й коли учні, що отримали «золоті» медалі, не змогли в ході тестування отримати мінімальних 124 бали. Найгірша ситуація з результати тестування на Тячівщині та Рахівщині.  Іван Кричфалушій, депутат облради на це відповів чиновникам – «одну ставку вчителя на Тячівщині в деяких школах ділили на 18 осіб. Нерідко – це родичі директорів. Ось і такі маємо результати».

     Депутат облради Михайло Мотильчак зазначив, що кращі результати на тестуваннях показали учні міських шкіл. «В місті для школяра більше можливостей – від вибору школи, до  кращого матеріального забезпечення навчальних закладів. Тому в першу чергу маємо акцентувати увагу  на якості освіти у сільських навчальних закладах», – вважає народний обранець.

    Проректор УжНУ Ігор Король вважає, що необхідно акцентувати на школах, чиї випускники показують найгірші результати. Саме там треба шукати проблеми з якістю освіти і робити все можливо, щоби наступного року ситуація змінювалася.

   Проректор МДУ Василь Пап запропонував запровадити моніторинг результатів ЗНО і результатів шкільного оцінювання. «Ми тоді побачимо заклад, якому потрібна допомога», – каже науковець.

  Голова освітянської комісії Микола Вегеш пообіцяв, що всі слушні пропозиції, висловлені сьогодні проаналізують і будуть викладені в окремих рекомендаціях комісії.

Прес-служба облради

Переглядів: 338 | Додав: PASHA | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Корисні сайтиДепартамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації


Ужгородська районна державна адміністрація Закарпатської області


Рекомендуємо

«Методичний портал»

Архів записів
Друзі сайту

РМК Ужгородської РДА
Шишлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Оноківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Есенська ЗОШ І-ІІ ст.
Малодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронський ліцей
Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ратівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Тисаашванська ЗОШ І-ІІ ст.
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Червонівської ЗОШ I-III ст.
Малогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Паладь-Комарівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Худлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Киблярівська ЗОШ І-ІІ ст.
Соловківська ЗОШ І-ІІ. ст.

Всі матеріали, що розміщені на сайті взяті з різних джерел освітніх сайтів Ужгородщіни, та з різних джерел сайтів Інтернету.
Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за матеріали сайту. Copyright MyCorp © 2018
Конструктор сайтів - uCoz