САЙТ ВІДДІЛУ ОСВІТИ УЖГОРОДСКОЇ РДА
ЗНАХОДИТЬСЯ ЗА НОВОЮ АДРЕСОЮ!!!
Головна | Інформаційна листівка «Як зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання – 2012» | Реєстрація | Вхід
 
Четвер, 27.02.2020, 18:10
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
ПОГОДА
Ужгород
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входуЗАВАНТАЖИТИ ІНФОРМАЦІЙНУ ЛИСТІВКУЯК ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ З 1 СІЧНЯ ДО 20 ЛЮТОГО 2012 Р. ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО ОЦІНЮВАННЯ-2012

1. Дізнайтеся, які конкурсні предмети Вам необхідні для вступу до вибраного ВНЗ. У 2012 p. ЗНО можна пройти з наступних предметів: українська мова та література, історія України, математика, фізика, біологія, географія, хімія, всесвітня історія, російська мова, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська).
2. Ви зможете зареєструватися для проходження не більше чотирьох тестів. Якщо для вступу Вам необхідна іноземна мова. Ви зможете пройти тестування лишень з однієї з них.
3. На сайті www.test.if.ua ознайомтеся з Порядком проведення ЗНО-2012.
4. Для реєстрації Вам будуть необхідні такі документи:
а) копія паспорта (перша та друга сторінки) або копія свідоцтва про народження (якщо Вам станом на 1 вересня 2011 р. ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта);
б) довідка з навчального закладу про те, що в 2012 р. Ви отримаєте атестат про повну загальну середню освіту, за формою, розробленою УЦОЯО (бланк довідки є у дирекції Вашого навчального закладу, а зразок на сайті www.test.if.ua);
в) якщо Ви вже здобули повну загальну середню освіту, то підготуйте копію атестата про повну загальну середню освіту;
г)  дві однакові фотографії на документи розміром 3x4 см;
д) якщо Вам за станом здоров'я необхідні особливі (специфічні) умови проходження ЗНО, то підготуйте висновок закладу охорони здоров'я з діагнозом і лікарськими рекомендаціями щодо умов проходження ЗНО;
е) якщо Ви подасте копії паспорта чи документа про освіту іноземною мовою, то підготуйте їх нотаріально завірені переклади державною мовою;
є) якщо у Ваших документах є розбіжності у зазначенні персональних даних, то підготуйте копію документа про зміну прізвища тощо.
5. На кожній копії власноручно напишіть «Згідно з оригіналом» (без лапок) та поставте свій підпис.
6. Для роботи з програмою реєстрації Вам необхідний комп'ютер з підключенням до мережі Інтернет і принтер. Працювати з комп'ютером Ви можете вдома, у знайомих, у школі, в Інтернет-клубі тощо. Програма реєстрації знаходиться на сайті www.test.if.ua.
7. Якщо Інтернет для Вас недоступний, зверніться у комп'ютерний клас Вашої школи. Там обов'язково є диск з програмою реєстрації.*
8. Працюючи з програмою реєстрації, уважно виконуйте всі вказівки програми, вводьте всі необхідні дані. Пам'ятайте, що від Вашої точності залежить Ваша реєстрація і Ваше майбутнє.
9. Якщо Ви виконаєте всі вказівки програми, то зможете роздрукувати заяву-реєстраційну картку, контрольно-інформаційний лист до заяви-реєстраційної картки. На тому ж аркуші, де розміщено контрольно-інформаційний лист, Ви отримаєте опис вкладення до цінного листа з обов'язковим переліком документів, які необхідно відправити поштою до ІФРЦОЯО.
10. Оформіть заяву-реєстраційну картку:
а) власноручно впишіть до неї такі дані:
• своє прізвище, ініціали у верхньому правому кутку;
• текст заяви (зразок знаходиться у програмі реєстрації);
• дату написання заяви, свій підпис;
• друкованими буквами своє прізвище, ім'я та по батькові (кожна буква, апостроф, тирс в окремій клітинці);
• друкованими буквами серію паспорта (кожна буква в окремій клітинці);
• номер паспорта (кожна цифра в окремій клітинці).
б) наклейте 2 однакові фотографії розміром 3 х 4 см у відведені місця заяви-реєстраційної картки (у верхньому лівому та нижньому правому кутках).
11. Якщо Ви проживаєте в Закарпатській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій областях і плануєте тут проходити ЗНО-2012, то всі реєстраційні документи надсилайте на адресу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості:
Івано-Франківський РЦОЯО,
а/с 133,
м. Івано-Франківськ,

Івано-Франківська область, 76018

12. Сформуйте пакет реєстраційних документів.
а) якщо у Вас ще немає атестата про повну загальну середню освіту, то Ви надсилаєте:
• заяву-реєстраційну картку;
• копію паспорта або копію свідоцтва (якщо Вам станом на 1 вересня 2011 р. ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта);
• довідку з навчального закладу;
• інші документи (за потреби, див. пункти 4д, 4е, 4є цієї листівки).
б) якщо у Вас вже є атестат про повну загальну середню освіту, то Ви надсилаєте:
• заяву-реєстраційну картку;
• копію паспорта або копію свідоцтва (якщо Вам станом на 1 вересня 2011 р. ще не виповнилося 16 років і тому Ви ще не маєте паспорта);
• копію атестата про повну загальну середню освіту;
• інші документи (за потреби, див. пункти 4д, 4е, 4є цієї листівки).
13. Наполегливо радимо надсилати документи цінним листом з описом вкладення. Будь ласка, добирайте такий конверт, щоб документи не згинати. Це спростить їхню наступну обробку.
14. Також радимо зберігати верхню частину контрольно-інформаційного листа до заяви-реєстраційної картки. У ній вказано № Вашої заяви-реєстраційної картки. Саме за цим номером на сайті www.test.if.ua у розділі «Перевірка реєстрації» Ви зможете дізнатися про долю Вашого листа та стан обробки Ваших документів.
15. Якщо Ви правильно оформили та надіслали всі необхідні документи, то впродовж трьох тижнів Вам надійде рекомендований лист-відповідь від ІФРЦОЯО.
16.    Ви можете вважати завершеною процедуру своєї реєстрації, якщо у листі від ІФРЦОЯО отримали:
Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання з вклеєною Вашою фотографією;
• реєстраційну картку абітурієнта;
• інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2012 рік»;
• повідомлення про створення специфічних умов проходження ЗНО (якщо Ви надсилали документ, вказаний у пункті 4д цієї листівки).
17. Якщо Ви отримаєте відмову в реєстрації (причина буде вказана у листі), усуньте недоліки реєстраційних документів, сформуйте весь пакет заново і знову відправте документи на ту ж саму адресу.
18. Ви НЕ БУДЕТЕ зареєстровані для проходження ЗНО-2012, якщо:
• надішлете не всі документи, необхідні для реєстрації;
• неналежно оформите заяву-реєстраційну картку;
• зазначите в заяві-реєстраційній картці недостовірні дані;
• подасте заяву пізніше встановленого терміну (визначається за поштовим штемпелем відправлення).
19. Якщо впродовж трьох тижнів Ви не отримали листа-відповіді від ІФРЦОЯО, зателефонуйте за номером (0342) 75-09-75. Не будьте байдужими до своєї долі!
20. Якщо Ви вирішили змінити предмети чи свої реєстраційні дані, то наполегливо просимо відправляти документи для змін тільки після отримання Сертифіката від ІФРЦОЯО. Зміни без раніше отриманого Сертифіката вноситися не будуть! Для внесення змін знову виконайте дії. зазначені у пунктах 1-16 цієї листівки, та вкладіть до пакета реєстраційних документів раніше отриманий Сертифікат. Документи про внесення змін у перелік предметів чи своїх реєстраційних даних Ви повинні відправити не пізніше 5 березня 2012 р. (дата визначається за поштовим штемпелем).
21. Зичимо успіхів в процесі реєстрації! Не відкладайте свою реєстрацію на останні дні!

    *Якщо Ви не можете самостійно підготувати і роздрукувати реєстраційні документи, то зверніться до пунктів реєстрації. їх буде не більше 2-х на область (як правило, в обласному центрі). Адреси пунктів реєстрації вказані на сайті www.test.if.ua.
Пошук
Корисні сайтиДепартамент освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації


Ужгородська районна державна адміністрація Закарпатської області


Рекомендуємо

«Методичний портал»

Архів записів
Друзі сайту

РМК Ужгородської РДА
Шишлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Концівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Оноківська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сюртівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Есенська ЗОШ І-ІІ ст.
Малодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великолазівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Сторожницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронський ліцей
Кам’яницька ЗОШ І-ІІІ ст.
Руськокомарівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Великогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Великодобронська ЗОШ І-ІІІ ст.
Ратівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Тисаашванська ЗОШ І-ІІ ст.
Середнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Коритнянська ЗОШ І-ІІІ ст.
Червонівської ЗОШ I-III ст.
Малогеєвецька ЗОШ І-ІІІ ст.
Паладь-Комарівецька ЗОШ І-ІІ ст.
Худлівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Киблярівська ЗОШ І-ІІ ст.
Соловківська ЗОШ І-ІІ. ст.

Всі матеріали, що розміщені на сайті взяті з різних джерел освітніх сайтів Ужгородщіни, та з різних джерел сайтів Інтернету.
Адміністрація сайту не несе жодної відповідальності за матеріали сайту. Copyright MyCorp © 2020
Конструктор сайтів - uCoz